Probiotika pro pohodu ve střevech.

České výrobky, jejichž základem jsou tekutá probiotika a prebiotika.
Opravdu fungují, proto s dávkováním se vždy obraťte na mne. Jsou chuťově velmi dobré, proto je mají rádi i děti.  Je možné je různě kombinovat, a to podle toho, jaké zdravotní neduhy je potřeba řešit. Pro správný výběr mě prosím kontaktujte přes whats app nebo zprávu na 737 040 493.

Dobrá nálada, duševní i fyzické zdraví, imunita začíná ve střevech!

Návod, jak udělat objednávku

Nejvýhodnější cenově vychází balíček 3+1, protože v tomto případě vychází cena lahvičky 750,- Kč. Lahvička vydrží měsíc. V případě, že chceš vyzkoušet jen jeden produkt, vždy zvol PROBIO, to jsem vysvětlovala výše. V případě objednání jednoho, či dvou produktů vychází lahvička na 999,- , uvádím to zde proto, abyste věděli a mohli se rozhodnout 🙂 .. 

V případě, že stále nevíš, klidně mi napiš na email info@harmonyvibes.cz.

Pár vašich referencí

 

Přírodní sirupy HARMONELO

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Registrací získáš 25% slevu na produkty Harmonelo.

Micorbiom test

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč užívat Probiotika a Prebiotika 

WHO – Světová zdravotnická organizace definuje probiotika jako živé organismy, které, jsou-li aplikovány v adekvátním množství, působí příznivě na zdravotní stav hostitele.

Probiotické kultury, které používáme, jsou testované a bezpečné přátelské bakterie, jenž přirozeně obývají lidské trávicí ústrojí. Obecně jsou probiotika chápána jako látky příznivě ovlivňující vývoj střevní mikrobioty.

Prebiotika jsou pro člověka nestravitelné látky, jejichž konzumace má příznivý fyziologický účinek na hostitele. Toho je dosaženo selektivní stimulací růstu nebo aktivity některých kmenů střevní mikrobioty. Nejčastěji se jedná o oligosacharidy (FOS, GOS), vlákninu, pektiny a celulózu. S nadsázkou lze říct, že prebiotika jsou potravou pro probiotika.

Mikrobiální společenství jsou jedny z nejstarších organismů a součást našeho světa. Nachází se všude. Ve vzduchu, ve vodě, v potravě i uvnitř našeho těla. Proto je dobré žít s nimi v harmonii.

Chceš prokonzultovat, které produkty jsou pro Tebe ty pravé?

Prosím ozvi se formou toho formuláře. Děkuji.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů